Jak rezerwować?

Bezpośrednio przez naszą stronę internetową

Znajdź na naszej stronie ofertę, która Cię interesuje. Klikając w wybraną przez Ciebie ofertę dowiesz się więcej na jej temat – zobaczysz m. in. ramowy program imprezy, cennik wraz z dostępnymi terminami oraz pokojami czy rozkład jazdy.
W celu dokonania rezerwacji imprezy musisz kliknąć przy ofercie przycisk rezerwuj. Następnie rozwinie się formularz rezerwacyjny. Po jego wypełnieniu należy kliknąć przycisk wyślij.
Gratulujemy!
Tym sposobem dokonałeś rezerwacji wybranej przez Ciebie imprezy!
Na podany przez Ciebie w Formularzu rezerwacji adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie dokonania rezerwacji wraz z dokumentami. W mailu znajdziesz m.in. Umowę o udział w imprezie turystycznej na Twój wyjazd. Zapoznaj się z nią koniecznie, sprawdź poprawność wszystkich danych.
Na Umowie znajdują się również kwoty i terminy wpłat oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat. W tytule wpłat prosimy podawać numer rezerwacji oraz imię i nazwisko. Podpisaną umowę prosimy przesłać na mailem biuro@ogonczyktravel.pl lub przesłać pocztą tradycyjną na adres naszego biura lub dostarczyć ją do nas osobiście.

Bezpośrednio w siedzibie naszego biura

Siedziba naszego biura znajduje się w Częstochowie przy ul. Wazów 47 (dzielnica Stradom) dojazd autobusami linii nr. 14, 19, 25, 23, 38, 69 (przystanek - Sabinowska). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. W soboty w godzinach od 10:00 do 14:00 i niedziele nasze biuro jest nieczynne.