WIEDEŃ – BRATYSŁAWA

Program
Świadczenia
Terminy i ceny
Rozkład jazdy
Ważne informacje

Program imprezy:

1 dzień - Wyjazd  z miejsca zbiórki o godz. 3:00, przejazd tranzytowy przez Czechy do Austrii.  Przyjazd do Wiednia w godzinach przedpołudniowych. Przejazd autokarem staromiejską obwodnicą zwaną  "Ringiem",  gdzie  z obaczymy   budynki  Muzeum   Sztuki   Naturalnej,  Parlamentu, Ratusza,   Teatru   Zamkowego i kościoła  Wotywnego.  Następnie  spacer   przez  Ogrody Belwederu  (kompleks  pałacowy  zbudowany przez  księcia  Eugeniusza  Sabaudzkiego)  do kościoła  Karola  Boromeusza.  Dalej   spacer  po starówce, pięknymi   ulicami Kartnerstrasse, Graben i Kohlmarkt do gotyckiej Katedry Św. Szczepana (Stephansdom), słynnej ze swoich kolorowych   dachówek. Przejazd do Bratysławy,    przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do Wiednia – zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty  na  jednym  z  okolicznych  wzgórz  Lasku   Wiedeńskiego    Kahlenberg - w miejsce, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą  o Wiedeń - rozpościera się stąd   niepowtarzalny   widok   na  całe  miasto. Pałac Schönbrunn, była rezydencja letnia rodziny cesarskiej,  jeden z najpiękniejszych pałaców barokowych  w Europie, czas wolny . Około godziny 19:00 przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3  dzień - Śniadanie, po śniadaniu zwiedzanie stolicy Słowacji gdzie zobaczymy między innymi: zamek, który został wybudowany jeszcze przed powstaniem miasta, Stare Miasto z Fontanną Rolandową oraz gotycki ratusz. Zobaczymy (z zewnątrz) katedrę św. Marcina, miejsce koronacji królów. Przejdziemy ulica Venturską, gdzie zobaczymy pałace i Akademię Istropolitana. Michalska brama, kościół Jezuitów, i wiele innych zabytków starego miasta znajdą się na trasie naszego spaceru. Z autokaru zobaczymy wzgórze Zamkowe i obecny Pałac Prezydenta Słowacji. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
- transport autokarem produkcji zachodniej,
- 2 noclegi w hotelu w okolicy Bratysławy,
- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
- opiekę pilota i miejscowego przewodnika,
- ubezpieczenie,
- opłaty związane z realizacją programu,

 
 
Termin do uzgodnienia z zamawiającym.
Cena: od 650 zł

Godzina oraz miejsce wyjazdu do uzgodnienia z zamawiającym.

Rezerwacja:

tel. 34/344-68-30

Formularz rezerwacyjny